Malatya Son Nokta - Haberin Merkezi
Hiçbir kimsenin Canan başkan gibi bir kişinin;  Solculuğunu, demokratlığını,   Cumhuriyet sevgisini ve Atatürk sevgisini ölçme hakkı yoktur.
14-09-2020 17:26 23368

Hiçbir kimsenin Canan başkan gibi bir kişinin; Solculuğunu, demokratlığını, Cumhuriyet sevgisini ve Atatürk sevgisini ölçme hakkı yoktur.

 

 

 

           İstanbul İl başkanına dünden beri sosyal medyadan inanılmaz hakaretler ediliyor. En üzücüsü bunu en çok bizim partililerimiz tarafından yapılmasıdır.

Canan Başkanın kişiliği, siyasetçiliği, değerleri ve en önemlisi Partililiği acımasızca sorgulanıyor.

Unutmayın ki onun mücadelesi ve onun örgütü ile İstanbul neredeyse 30 yıl sonra 2 kere alındı. O ve başında olduğu örgütün sayesinde bizler üzerimizde ki ölü toprağını atıp, iktidar hayali kurmaya başladık.

Kimse solcu bir kişinin demokratlığını, cumhuriyete olan inancını, cumhuriyet devrimine ve o devrimin mimarına olan sevgi/saygısını sorgulayamaz. Hele Canan Hanım gibi bir il başkanının. Karanlığı yaşadığımız bir dönemde, O örgütünün başında her zorluğu göğüsleyerek, alınmaz denilen İstanbul’u mücadele ederek kazandı.

Kimsenin, tamamen spekülatif bir haberi bahane ederek hiçbir kimsenin  Canan başkan gibi bir kişinin solculuğunu, demokratlığını, cumhuriyet sevgisini ve Atatürk sevgisini ölçme hakkı yoktur.

Top