Malatya Son Nokta - Haberin Merkezi
CHP, KHK MAĞDURLARI İLE BİR ARAYA GELDİ
15 Ekim 2021 Gündem 654

CHP, KHK MAĞDURLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

 

 

CHP Genel başkanı yeni bir gündem belirleyerek 3600 göstergesinden sonra emeçilerin çalışanların mağduruyetini gidermek adaletli bir ortam yaratmak için BÖLGESEL OLARAK Malatya da yapılan toplantıda KHK mağdurları ile birlikte Malatya CHP il binasında bir araya gelerek sorunlar ve çözümler üzerine çalışmalar yaptılar.

Daha ziyade KHK mağdurlarına söz verilen toplantıda mağdurların anlattıkları zorluklar ve karşı karşıya oldukları adaletsiz haksız hukuksuzlukları yüksek sesle seslendirdiler.

Malatya, Elazığ, Adıyaman, Kahramanmaraş, Tunceli, Erzincan illerinden katılımlarla Genel Bşk. Yardımcıları Gülizar Biçer ve Yüksel taşkın ve milletvekilleri  Yıldırım kaya (Ankara milletvekili) Sezgin Tanrıkulu (İstanbul milletvekili) Cihangir İslam ( İstanbul milletvekili) Turan aydoğdu ( İstanbul milletvekili )ile birlikte Malatya , Adıyaman, Elazığ, Tuceli il başkanlarının ve bir çok STK ve demokratik kitle örgütlerinin katıldığı hazır bulunduğu KHK mağdurları buluşması Malatya İl örgütünün ev sahipliğinde Malatya il binasında gerçekleşti.

Top