Malatya Son Nokta - Haberin Merkezi
FIRAT EDAŞ’A ARAPKİR MUHTARLAR DERNEĞİ’N DEN TEŞEKKÜR
30 Mart 2021 Teknoloji 4335

FIRAT EDAŞ’A ARAPKİR MUHTARLAR DERNEĞİ’N DEN TEŞEKKÜR

 

 

              Malatya Arapgir Muhtarlar Derneği, kesintisiz enerji noktasında ilçelerinde yaptığı çalışmalardan ötürü Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş.’ye teşekkür plaketi takdim etti.

              Kaliteli ve kesintisiz enerji parolasıyla elektrik dağıtım hizmeti verdiklerini hatırlatan Fırat EDAŞ Malatya İl Müdürü Müjdat Çelik; Malatya’da bakım, onarım ve iyileştirme çalışmalarının aralıksız bir şekilde devam edeceğine dikkat çekti.

             Malatya, Elazığ, Bingöl ve Tunceli illerinde müşterilerine kaliteli ve kesintisiz enerjiyi en iyi şekilde vermek amacıyla çalışmalarını aralıksız sürdüren Fırat EDAŞ, yaptığı özverili çalışmalar ile sorumluluk bölgesindeki muhtarların takdirini de kazanıyor.  

                  Arapgir Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Eren, ilçe genelinde kesintisiz enerji için yaptıkları başarılı çalışmalarından dolayı Fırat EDAŞ Malatya İl Müdürü Müjdat Çelik’e teşekkür plaketi takdim etti.

                Başkan Mustafa Eren, “Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de etkisini gösteren pandemiye rağmen ilçe genelinde başarılı çalışmalarından dolayı tüm ilçe muhtarlarımız adına Fırat EDAŞ ailesine teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

 

ÇELİK: “KESİNTİSİZ ENERJİ NOKTASINDAMUHTARLARIMIZLA İŞBİRLİĞİMİZ DEVAM EDECEK”

 

             Plaketten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Arapkir muhtarlarına teşekkürlerini ileten Fırat EDAŞ Malatya İl Müdürü Müjdat Çelik, “Kesintisiz enerji arzında muhtarlarımızla işbirliğimiz devam edecek.

                   Muhtarlarımızın bizlere olan desteğin her zaman farkında olduk. Onların taleplerini imkânlarımız ve yönetmelik dâhilinde karşılamaya özen gösteriyoruz. Bizlere verdikleri destekten ötürü tüm muhtarlarımıza teşekkür ederiz. Fırat EDAŞ ailesi olarak,

               Malatya ilimizde kaliteli ve kesintisiz enerji anlamında bakım, onarım ve iyileştirme çalışmaları devam edecek ”şeklinde konuştu.

Top